Mustafa Ceceli Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portal*Portal*  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Şimdi çıtını çıkarma zamanı!
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 3:20 am tarafından fehri

» albüm yapmalımı
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 2:28 pm tarafından rehber

» buğulanan cama ne yazarsınız?
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:22 pm tarafından yasmin

» Forumumuzu Nasıl Buldunuz??
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:14 pm tarafından yasmin

» Ozan Doğulu Hata Mustafa Ceceli
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:35 pm tarafından ceceli 1905

» CEVAPSIZ SORULAR...
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:20 pm tarafından oy@

» Unutamam
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:16 pm tarafından oy@

» mustafa ceceli- ben o değilim
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:26 am tarafından Rap_beyza

» Sizce Mustafa CeceLi aLbüm yapmaLı mı?
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 5:06 pm tarafından mustafa demet

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Navigation
 Anasayfa
 Forum
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Jeepers Creepers 3 : Cathedral

Jeepers Creepers

Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?

+8
ozanmerve
_elif_nur_
emel
mahinurr
tuba_cebeci
@sedda@
mrs.ceceli
[Lilyum]
12 posters

saçları
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_lcap7%Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
kaşları
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_lcap7%Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_rcap
 7% [ 1 ]
gözleri
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_lcap14%Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_rcap
 14% [ 2 ]
tarzı
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_lcap43%Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_rcap
 43% [ 6 ]
bakışları
Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_lcap29%Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Vote_rcap
 29% [ 4 ]
Toplam Oylar : 14

Anket kapatıldı

YazarMesaj
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Empty
MesajKonu: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePtsi Şub. 25, 2008 9:04 pm

evet hadi bakalım cevaplar cheers
mrs.ceceli
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
mrs.ceceli

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 3:59 pm

herşeyini Very Happy ama biras qneL oLsn die tarzı diorm ben Cool
http://www.mustafaceceli.yetkin-forum.com
@sedda@
Yeni Üye
Yeni Üye
@sedda@

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 5:02 pm

herşeyi diyebilir miyim biri yetmiyo flower cheers
tuba_cebeci
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
tuba_cebeci

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 5:59 pm

Nurlu teni..
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 7:37 pm

arkadaşlar kusura bakmayın ama bugüne kadar gördüğüm en saçma anket konusu budur diyebilirim...biraz daha mantıklı konular seçilmeli bence...bende mi bi problem var anlayamadım:)
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeSalı Şub. 26, 2008 10:34 pm

mahinurr demiş ki:
arkadaşlar kusura bakmayın ama bugüne kadar gördüğüm en saçma anket konusu budur diyebilirim...biraz daha mantıklı konular seçilmeli bence...bende mi bi problem var anlayamadım:)

sende var galiba eğer çok rahatsızsan admine söyleyebilirsin okmi cnm Wink
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeÇarş. Şub. 27, 2008 9:18 am

hepimiz özgürüz sonuçta admine neden söylemem gerekir anlayamadım, fikrimi belirttim sadece..ben beğenmedim die kaldırın demiyorum tabi ki sadece daha seçici olalaım diyorum konu seçerken
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 6:38 pm

kimsenin ne düşündüü hiç umruda değilde sonuçta kimse burda saçma anketler açmıyo açılan her anket kalitelidir Wink
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 9:05 pm

kime ve neye göre kaliteli o da tartışılır bence.... devam edin arkadaşım siz eminim mustafa ceceli de okuyodur bu yazılanlarıı Smile
emel
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
emel

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 6:22 pm

tarzını beğeniyorum hem daha asil gösteriyor bence
_elif_nur_
Yeni Üye
Yeni Üye
_elif_nur_

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 9:44 pm

tarzı ve bakışları çok güzel.ama ben tarzı dedim.bakışları da beni bitiriyooor Embarassed Smile
ozanmerve
Mustafa Ceceli Fan
Mustafa Ceceli Fan

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 6:00 pm

herşeyini beğeniyorumm tabiki ama ben en çok dudaklarını ve burnunu beğeniyorummm Smile
koyusiyah
Yeni Üye
Yeni Üye
koyusiyah

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 7:31 pm

bence gülüşü çok hoş...
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:05 pm

mahinurr demiş ki:
kime ve neye göre kaliteli o da tartışılır bence.... devam edin arkadaşım siz eminim mustafa ceceli de okuyodur bu yazılanlarıı Smile
evet canım inşalla h okuyordur benim için sorun olmaz ayrıca bana saçma sapan mesajlar atma çelişme benle ok Wink özelden saçma mesajlar atıyosunda o bakımdan Wink
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:06 pm

aysenur=) demiş ki:
arkadasım lilyum kasmana gerek yokkı herkes dusuncesını beyan edıo burda..

ayrıca acılan her anket kalıtelıdr demıssın katılmıorm.bı anket herkese hıtap etmıyosa , herkes tarafından da kalıtelı sayılamaz Wink
hayır canım bi anket bi kişiye göre kaliteliyse kalitelidir ok herkesin kuralları var kimse benim kurallarıma göre yaşamak nzorunda değil benimle tartışman bile bunu gösteriyo Wink yani benim kurallarımın geçerli olduuğunu Wink geek
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:53 pm

lilyum ortak bir paylaşım alanında olduğumuza göre herkes fikrini istediği gibi beyan edebilir..sen bir anket açmışsın ki bu en doğal hakkın eleştirileri de paşa paşa kabullenmen gerekir olayı biraz kişiselleştirdin galiba...daha gerçekçi konular açalım dedik sadece yani öyle cümleler kuruluyor ki sitede yok canım yok aşkım daha neler ya zannediliyo herhalde mustafa ceceli çok mutlu oluyo bu yazılanları okuduğunda tabii okuyorsa.. lütfen herkesi gerçekçi olmaya davet ediyorum, hayal kurmak tabi ki güzeldir ama bi yere kadar...
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:59 pm

lilyumm sana söyleyecek söz bulamıyorum ne münasebet seninle çelişicem sen devam et yoluna bulaşma bana da:) gülüyorum sadece yapılanlara. saçma sapan mesajlar var ortada doğrudur yalnız küçük bi yanlışın var lütfen kendi yazdıklarınla benim yazdıklarımı karıştırma...

En son mahinurr tarafından Paz Mart 02, 2008 3:08 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
mltm
Yeni Üye
Yeni Üye
mltm

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:53 pm

ben tarzını seviyorum jnmm
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 5:24 pm

aysenur=) demiş ki:
lilyum

bebeğim bn senden baska burda tartısmaya gıren bırını goremıyorum Cool ınsanlar fıkırlerını soyluyo sen sankı sana tas atılıomus gby cewap werıosun dedımya kasma kndını bu kadar burası ozgur bı ortam kaldıramıyosan o baska tabı Wink

ayrıca senın kurallarının gecerlı olması ıcın, senın bı hakımıyetınin olması gerekır kaldı kı sen burda alelade bı uyesın yanı dığerlerindn bı farkın yok Laughing bu demektr kı senın kurallarına uyanda yok Wink

off kim olduumu bilmiosunuz bile o yüzden cevap vermicem Very Happy geek
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 6:34 pm

çok pardon lilyum kimsin sen kleopatra falan mı beni de güldürdün valla:) çok pişmanız yazdıklarımız için affet bizi

En son mahinurr tarafından Paz Mart 02, 2008 7:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
[Lilyum]
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
[Lilyum]

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 7:17 pm

mahinurr demiş ki:
[Lilyum] demiş ki:
aysenur=) demiş ki:
lilyum

bebeğim bn senden baska burda tartısmaya gıren bırını goremıyorum Cool ınsanlar fıkırlerını soyluyo sen sankı sana tas atılıomus gby cewap werıosun dedımya kasma kndını bu kadar burası ozgur bı ortam kaldıramıyosan o baska tabı Wink

ayrıca senın kurallarının gecerlı olması ıcın, senın bı hakımıyetınin olması gerekır kaldı kı sen burda alelade bı uyesın yanı dığerlerindn bı farkın yok Laughing bu demektr kı senın kurallarına uyanda yok Wink

off kim olduumu bilmiosunuz bile o yüzden cevap vermicem Very Happy geek

çok pardon lilyum kimsin sen kleopatra falan mı beni de güldürdün valla:) çok pişmanız yazdıklarımız için affet bizi
ha ha ha ha tabi canım seviyeli davranın bak karışmam sonra Very Happy
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 7:22 pm

seviyeden söz edene bak kapatalım bu konuyu sıkıldım artık arif olan anladı zaten
Caduceus_Cor
Üye
Üye
Caduceus_Cor

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 7:28 pm

sesini beğeniyorum sanata saygı Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz?   Mustafa Ceceli'nin En Çok Neyini Beğeniyosunuz? Icon_minitimePaz Mart 02, 2008 7:53 pm

Arkadaşlar Anket yüzünden tartışma yaptığınız ve sitenin huzurunu bozduğunuz için..

Konu Kilitlenip Çöp Kutusuna Gönderilmiştir..
https://www.facebook.com/yakuparslann

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Mustafa Ceceli] > Gidersen