Mustafa Ceceli Web Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Portal*Portal*  AnasayfaAnasayfa  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
En son konular
» Şimdi çıtını çıkarma zamanı!
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Ocak 07, 2011 3:20 am tarafından fehri

» albüm yapmalımı
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeSalı Ara. 14, 2010 2:28 pm tarafından rehber

» buğulanan cama ne yazarsınız?
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:22 pm tarafından yasmin

» Forumumuzu Nasıl Buldunuz??
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePerş. Eyl. 30, 2010 2:14 pm tarafından yasmin

» Ozan Doğulu Hata Mustafa Ceceli
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:35 pm tarafından ceceli 1905

» CEVAPSIZ SORULAR...
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:20 pm tarafından oy@

» Unutamam
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 7:16 pm tarafından oy@

» mustafa ceceli- ben o değilim
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Tem. 28, 2010 11:26 am tarafından Rap_beyza

» Sizce Mustafa CeceLi aLbüm yapmaLı mı?
M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Tem. 17, 2010 5:06 pm tarafından mustafa demet

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Navigation
 Anasayfa
 Forum
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Jeepers Creepers 3 : Cathedral

Jeepers Creepers

M. Ceceli hakkında merak edilenler

+9
Admin
emel
sucre
ceceli_basak
_elif_nur_
edanur
MOONLİGHT
mrs.ceceli
mahinurr
13 posters
YazarMesaj
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

M. Ceceli hakkında merak edilenler Empty
MesajKonu: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 9:57 am

Arkadaşlar böyle bir başlık açmamın sebebi hepimizin onun hakkında merak ettiği pek çok şey var. Çıkaracağı ilk albümle ilgili bir röportaj hazırlamayı düşünüyorum sizlerinde katkılarıyla soruları oluşturabiliriz. Onunla ilgili merak ettiğiniz her ne varsa buyrun ortak bir çalışma hazırlamış olalım.
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 10:04 am

ilk soru benden Smile

yaz başlarına doğru ilk albümünüzle sevenlerinizin karşısına çıkacağınız haberini aldık, nasıl bir tarz hakim olacak bu albümdeki parçalarda?
mrs.ceceli
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
mrs.ceceli

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Mart 14, 2008 2:38 pm

şu an hayatınızda biri varmı? Very Happy (kızLarın en cok merak ettiği soru) Smile
http://www.mustafaceceli.yetkin-forum.com
MOONLİGHT
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
MOONLİGHT

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 2:02 pm

Albümünüz çıktıktan sonra aranjörlüğe de devam edecekmisiniz Question
edanur
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 4:37 pm

bende mrs.ceceliye katılıyorum Laughing Very Happy
_elif_nur_
Yeni Üye
Yeni Üye
_elif_nur_

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 15, 2008 8:55 pm

mrs.ceceli nin dediği gibi hayatınızda biri var mı? inşallah yoktur. Crying or Very sad çünkü ben sevdiklerimi paylaşamam confused [i] Sad Sad hiç sevmiyorum şu huyumuu :-(
ceceli_basak
Mustafa Ceceli Fan
Mustafa Ceceli Fan
ceceli_basak

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 4:23 pm

sewgilin var mı I love you I love you ve hangi takımlısın :d:D
sucre
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
sucre

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 6:25 pm

böyle sorularla kaliteli biir röportaj olmaz bence... madem böyle bişey yapılacak soruların ii seçilmesi lazım... çokk basit sorular bunlar.... Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad ayrıca belirtildiği üzeree röportaj albüm üzerine olacak... özel hayatla ilgisi yok....
saygılar....
http://www.savlet.com/b2frm
mrs.ceceli
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
mrs.ceceli

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 7:18 pm

ben esprisine yazmıstım zaten kızlar cok merak ediyor diye Smile yanlıs anlasılmasın
http://www.mustafaceceli.yetkin-forum.com
sucre
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
sucre

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePaz Mart 16, 2008 9:42 pm

ya bazı şeleri bölee espriye vura vura ne hale geldik No No No sen espri yapmış oalbilirsin ama tek söyleyen insan sen değilsin Wink Wink
saygılar...
http://www.savlet.com/b2frm
emel
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
emel

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 4:01 pm

albümünde kendine ait şarkıları varmı yoksa sezen aksu gibi usta şarkıcılardan söz veya beste almışmıdır?
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 4:08 pm

bildiğim kadarıyla söz yazmıyor.. ama şarkılarının düzenlemesini tabi ki kendi yapacaktır..sezenden de parçalar var galiba yanlış hatırlamıosam
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeSalı Mart 18, 2008 4:23 pm

Sezen Aksu'dan Şarkılar var arkadaşlar..
https://www.facebook.com/yakuparslann
ozanmerve
Mustafa Ceceli Fan
Mustafa Ceceli Fan

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 4:51 pm

albümün tarzı nasıl??demet akalın gibi clublarda dinlenilecek türden mi yoksa daha mı ağır bi havası var(yanlış anlaşılmasın demetin de şarkıları çok güzel)
ben özel hayatınıa merak ediyorum zaten onunla röportaj yapanlar sadece müzik soruyo ama adamın müzik dışında da bi hayatı var evlenmeyi düşünüyor mu? kız arkadaşı var mı ?nasıl kızlardan hoşlanır ?müzik dışında hobileri nelerdir? bir günü nasıl geçer?tv izler mi hangi programları izler?hayatında yaptığı en çılgınca şey nedir?hiç aşık olmuş mu?kaç yaşında olmuş?kendini kendi cümleleriyle tanımlar mı?....

ben bulunca tekrar yazarım Very Happy
MOONLİGHT
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
MOONLİGHT

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 5:02 pm

ozanmerve sorulacak soru bırakmamışsın Razz Razz
ozanmerve
Mustafa Ceceli Fan
Mustafa Ceceli Fan

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 5:10 pm

çok fazla röportaj okuduğum için aklımda kalan soruları yazdım cnmm bu arada bana merve dersen sevinirim Very Happy
MOONLİGHT
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
MOONLİGHT

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeÇarş. Mart 19, 2008 6:22 pm

olur nasıl istersen merve Smile Razz
eftelya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeCuma Mart 21, 2008 11:08 am

yineleyim.........nereli hangi okullardan mezun ceceli okullarıyla bir alakası var mı ki en çok bunu merak ediyorum
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 10:26 am

arkadaşlar soruları ne kadar kısa sürede hazır edersek sonuca o kadar çabuk ulaşmış oluruz...röportajda soruyu soran kişinin ismine de yer verilecek Smile yani fun clupta arkadaşlarımızn merak ettiği sorular diye yöneltilecek mustafa ceceliye...ama arkadaşlar lütfen cevabı mümkün sorular soralım... özel hayatıyla ilgili de merak ettiklerinizi sorabilirsiniz

örnek:

albümünde kendine ait şarkıları varmı yoksa sezen aksu gibi usta şarkıcılardan söz veya beste almışmıdır? (emel)
tuba_cebeci
Mustafa Ceceli Fan CLuB
Mustafa Ceceli Fan CLuB
tuba_cebeci

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 2:11 pm

Ozan Doğulu'ya tanışmaları nasıl olmuş Question
sweetcurse.suzi
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimeC.tesi Mart 22, 2008 3:57 pm

ben mervenin sorularina katiliyorum
eftelya
Yeni Üye
Yeni Üye

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 10:25 am

hayatı boyunca onu çok sıkıntıya ümitsizliğe düşüren şeyler olmuş mu mesela ciddi bi hastalık............ maddi veya manevi yani herhangi bişey.çok sağlam bi duruşu var ama hakkaten öyle mi gerçi bu duruş maneviyatıyla da ilgili galiba.tasavvufla ilgisi olmuş mu hiç mesela mesnevi oku-yomu-muş mu...........ben bide ciddi bi şekilde ankaradaki ceceli okulları ile ilgisi var mı yani soyad olarak onu çok merak ediyorum.çünkü ceceli soyadını ilk orda görmüştüm okulun önünden geçerken.ve ceceli nedemek.........ya bunları iletelim ona nolur flower flower flower
mahinurr
Admin
Admin
mahinurr

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 10:28 am

arkadaşlar röportaj hazırlandı malesef bir daha ki sefere sorularınızı iletmeye çalışıcaz
Admin
Admin
Admin
Admin

MesajKonu: Geri: M. Ceceli hakkında merak edilenler   M. Ceceli hakkında merak edilenler Icon_minitimePtsi Mart 24, 2008 7:26 pm

Anketi Süre Dolmuş ve Hazırlanıp Gönderilmiştir..
Başlık klitnenip Çöp kutusuna Gönderilmiştir..
https://www.facebook.com/yakuparslann

M. Ceceli hakkında merak edilenler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» [Mustafa Ceceli] > Gidersen
» mustafa ceceli-karanfil